• Połączyliśmy siły z Javierem Gómezem Noyą, mistrzem World Triathlon Series - Międzynarodowej Unii Triathlonu, aby podkreślić korzyści zapewniane przez gamę naszych opasek i stabilizatorów, wiodących w skali światowej.

  W roku 2006 Javier wszedł do grona najbardziej utytułowanych triathlonistów na świecie. W przeciągu kariery został pięciokrotnym mistrzem World Triathlon Series Międzynarodowej Unii Triathlonu, srebrnym medalistą olimpijskim igrzysk w Londynie rozegranych w roku 2012 oraz zdobywcą wielu innych tytułów.

  Jest inspirującą postacią — przed poświęceniem się profesjonalnemu sportowi studiował inżynierię. Javier uprawia surfing, gra na gitarze, działa na rzecz UNICEFu i współpracuje z Uniwersytetem Galicji w celu promocji sportu wśród młodzieży.

  Co zadziwiające, mimo doznania w roku 2015 poważnego urazu kolana Javier nie poddał się i w pełni powrócił na drogę triumfu i sukcesów, zdobywając kolejne tytuły. Dzięki duchowi pasji i odporności jest rasowym ambasadorem marki FUTURO™.


Facebook

Obserwuj próby, wyzwania i udziały w zawodach mistrza świata w triathlonie na stronie Javiera na Facebooku.


 • Javier Gomez z założoną Futuro opaską stawu łokciowego

  FUTURO — stabilizacja, której potrzebujesz, aby pójść o krok dalej

  W celu zapewnienia indywidualnie dopasowanej stabilizacji i komfortu, Javier stosuje gamę produktów FUTURO™. Dzięki nim uzyskuje dopasowanie i ucisk niezbędne podczas treningu.


Obserwuj markę FUTURO™ na:
FUTURO jest znakiem towarowym firmy 3M.
Zmień lokalizację
Polska - polski