1. Panel ekspertów
Panel ekspertów
webLoaded = "false" Loadclientside=No

Poznaj panel

W marce FUTURO™ projektujemy nasze produkty aby zagwarantować lepszą jakość życia naszych klientów. Zapewniajac Państwa, że marka FUTURO pozostaje jedną z najbardziej zaufanych marek na rynku ortez i stablizatorów gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty są wspierane przez zespół ekspertów inżynierów i lekarzy.
Poprzez specjalistyczne badania, rozwój i testowanie istniejących i nowych produktów, w połączniu z obserwacją codziennych zdarzeń oraz z potrzebami klientów, pozwalamy tylko najlepszym rozwiązaniom dotrzeć do lokalnego sprzedawcy. Jest to konieczne, aby upewnić się, że najnowocześniejsze dane, pomysły i rozwiązania można odnaleźć w naszej innowacyjnej linii produktów. A wszystko w jednym celu: aby pomóc Ci żyć pełnią życia.


Lek. med. Ralph Buschbacher

Ekspert Narządu Ruchu - Kierownik Zespołu Ekspertów FUTURO

Lek. med. Ralph Buschbacher zapewnia grupie ekspertów FUTURO bezcenny wgląd w specjalności medycyny fizykalnej, a także kieruje całym zespołem.
Obowiązkiem doktora Buschbachera jest kontrola pracy zespołu pod względem używania zgodnych ze sztuką środków i zasobów, kontrola rozwoju i testowanie nowych materiałów, technologii i produktów, a także dzielenie się wiedzą ze wszystkimi członkami zespołu. Pozwala to marce FUTURO na zapewnienie tak wysokiej jakości produktów, jakiej oczekują od nas nasi klienci.

 • Ralph Buschbacher

  Jest on szeroko publikowanym autorem i badaczem, który praktykuje medycynę układu mięśniowo-szkieletowego, ze szczególnym uwzględnieniem medycyny pracy. Dr Buschbacher dostarcza FUTURO korzyści płynące z jego bogatej wiedzy, na temat tego w jaki sposób produkty stabilizujące mogą pomóc złagodzić objawy w uwarunkowaniach wynikających z osłabienia mięśni i stawów.

  Jego wiedza zapewnia wsparcie każdemu z produktów FUTURO włączając w to również ostrza wykorzystywane w technologii medycznej.

  Dr Buschbacher rozpoczynał naukę na University of Virginia, gdzie ukończył zarówno studia I stopnia jak i wyższych stopni medycznych. Został wybrany jako szef rezydentów w swojej klasie podczas rezydentury w Medical College of Virginia. Jest pisarzem, który opublikował ponad 50 rękopisów, 25 rozdziałów książek oraz 11 książek o medycynie mięśniowo-szkieletowej. Obecnie jest w trakcie przygotowywania 8 książek obejmujących swoją specjalizajcę. Dr Buschbacher pracował sześć lat jako edytor biuletynów w Association of Academic Physiatrists i zasiada w radzie nadzorczej Association of Academic Physiatrists.


Janette Cothrel

Terapeuta zajęciowy

Janette Cothrel jako terapeutka zajęciowa może być najbardziej wieloaspektową członkinią panelu ekspertów marki FUTURO™. Jej zróżnicowane i korzystnie połączone umiejętności obejmują terapię zajęciową, rehabilitację fizyczną, psychologię i rozwój produktów.
Pani Cothrel cieszy się, że może asystować przy rozwoju produktów, które dzięki jej wkładowi w pracę panelu ekspertów marki FUTURO, spełniają potrzeby konsumentów.

 • Janette Cothrel

  Nasza ekspertka spędziła kilka lat w Methodist Occupational Health Center w Indianapolis, oceniając i lecząc urazy kończyn górnych i skupiając się na szkoleniach mających na celu łatwy powrót do pracy oraz ocenę miejsca pracy. Ostatnio pracowała jako członek zespołu, oceniając i wydając zalecenia dotyczące programu 0-3 "Pierwsze kroki", organizowanego przez Riverview Hospital w Noblesville, IN.

  Prowadziła rehabilitację z dorosłymi w Our Lady of the Lake w Baton Rouge, LA, a także w zespołach szkół w Lake County, IL, oraz Lawrence Township, IN.

  Posiada patent Stanów Zjednoczonych dla odzieży adaptacyjnej.

  Pani Cothrel obecnie kończy studia magisterskie z psychologii. Posiada licencjat ze specjalizacją w terapii zajęciowej z Ohio State University.


Ryan Gaynor

Fizjoterapeuta

Skoro tak wiele z naszych produktów jest noszonych przez osoby odzyskujące zdrowie po urazach, marka FUTURO™ ma to szczęście, że posiada certyfikowanego i dyplomowanego fizjoterapeutę w panelu ekspertów FUTURO™. Ryan Gaynor zapewnia cenny wkład i dzieli się spostrzeżeniami na temat lepszej skuteczności i użyteczności naszych produktów.

 • Ryan Gaynor

  Pan Gaynor jest fizykoterapeutą z Freedom Physical Therapy Services, S.C, w Milwaukee, który zajmuje się prywatną praktyką i koncentruje się na uwarunkowaniach ortopedycznych ze szczególnym uwzględnieniem terapii manualnej. Przed objęciem obecnego stanowiska, spędził sześć lat w Methodist Hospital w Indianapolis, współpracując z uznanymi na szczeblu krajowym chirurgami w Methodist Sports Medicine i fizjoterapeutami z Indiana University School of Medicine. Jego celem było leczenie urazów ortopedycznych i pomoc w uzyskaniu rekompensat dla pracowników.

  Podczas pobytu w Indianapolis zdobył certyfikat z Active Release Techniques™ (ART)*, systemu zarządzania urazami tkanek miękkich, który uzyskał szerokie uznanie wśród sportowców. Współpracował z Indianapolis Colts (zawodowy zespół piłki nożnej), z ich chirurgiem, dr. Tomem Klootwykiem jako konsultant ds. urazów tkanek miękkich, pomagając w leczeniu trudnych przypadków.

  Pan Gaynor jest członkiem American Physical Therapy Association.

  Posiada tytuł magistra fizjoterapii na University of Indianapolis, gdzie również uzyskał tytuł licencjata.

  *Active Release Techniques™ jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Active Release Techniques, LLC.


Lek. med. Michael Stonnington

Chirurg ortopeda

Jako dyplomowany chirurg zatwierdzony przez komisję specjalizacji z doświadczeniem w traumatologii, całkowitej wymianie stawu i medycynie sportowej, lek. med. Michael Stonnington, jako konsultant ortopedów Stanów Zjednoczonych Ameryki dodaje istotną wartość do panelu ekspertów marki FUTURO.

 • Michael Stonnington

  Dr Stonnington pozostaje na bieżąco z najnowszymi technologiami i technikami, aby zapewnić klientom, którzy wybierają produkty FUTURO komfort, wsparcie i odpowiednie dopasowanie konieczne dla różnych uwarunkowań. Nieustannie odbywa najnowocześniejsze szkolenia w urazach i ogólnej chirurgii ortopedycznej. Poza tym niedawno opublikował dwa rozdziały w głównym podręczniku o układzie mięśniowo-szkieletowym.

  Dr Stonnington jest również założycielem Co-Director of Orthopedic Trauma Services w Forrest General Hospital, głównym szpitalu w Mississippi, gdzie kierowani są pacjenci z urazami wymagającymi natychmiastowej i zaawansowanej opieki chirurgiczno-ortopedycznej.

  Otrzymał powołanie do Air Force Reserve Commission w 1988 roku i był w czynnej służbie w Keesler Air Force Base przez trzy lata jako chirurg ortopeda. Jako podpułkownik służył w czołowym zespole chirurgicznym w trakcie swojej kariery w Air Force. Jednym z jego zadań było nauczanie chirurgii polowej, która obejmowała podróż do Nepalu, aby poinstruować Królewską Armię Nepalu.

  Dr Stonnington otrzymał licencjat z wyróżnieniem University of Virginia i stopień medyczny Duke University. Odbył również intensywne szkolenia z chirurgii ortopedycznej na University of Florida, gdzie zaliczył intensywne szkolenie w zakresie ortopedii ogólnej, chirurgii urazowej, skomplinowanych operacji stawów i medycyny sportowej.


Ed Weaver

Starszy inżynier konstruktor

Ed Weaver daje panelowi ekspertów marki FUTURO™ cenny punkt widzenia: utalentowanego starszego inżyniera konstruktora.

Pan Weaver obecnie projektuje I klasy medyczne ortezy ortopedyczne marki FUTURO przeznaczone do sprzedaży na rynku detalicznym, na całym świecie. Zakres jego obowiązków obejmuje nadzorowanie badanych materiałów laboratoryjnych oraz kooperacyjny program inżynierski marki FUTURO.

 • Ed Weaver

  Przed dołączeniem do FUTURO, pan Weaver pracował jako konstruktor inżynier elektromechanik i zaprojektował I klasy & II elektromechaniczne układy leczenia hiper i hipotermii oraz układy niskiego przepływu płynu ocieplającego, przeznaczone na skalę światową do użytkowania w salach operacyjnych szpitali. Jako inżynier ds. aplikacji zaprojektował systemy kontroli oprzyrządowania/procesów jako narzędzia wspomagającego pracę wielu amerykańskich firm produkcyjnych.

  Pan Weaver, również jako inżynier projektant, tworzył jedyne w swoim rodzaju urządzenia wspomagające możliwości zatrudnienia dla osób z niepełnosprawnością. Obsługiwał Ohio Bureau of Workers Compensation, Bureau of Services for the Visually Impaired, Bureau of Vocational Rehabilitation i Ohio Rehabilitation Service Commission.

  Pan Weaver posiada licencjat nauk stosowanych w inżynierii mechanicznej i z matematyki uzyskany na Youngstown State University w 1992 roku.


Dominic Julian

Starszy inżynier rozwoju produktu

Dominic wnosi unikalne spojrzenie i doświadczenie do panelu ekspertów. Ma ponad 13-letnie doświadczenie w projektowaniu i rozwijaniu zachowania zdrowia oparte na podstawie jego pracy jako dyplomowanego trenera lekkoatletyki.

 • Dominic Julian

  Dominic pracował przez ponad dekadę rozwijając produkty na podstawie urazów i biomechaniki. Jego doświadczenie i wiedza przyczyniła się do powstania różnych produktów, które wykorzystują zaawansowane rozwiązania i nowe materiały, tak aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów. W tym czasie zwiększył się zakres jego obowiązków, który obejmuje większość działań związanych z produktem, w tym projektowanie, produkcja, jakość, szkolenia i ulepszenie opakowania.

  Przed rozpoczęciem pracy z produkatmi marki FUTURO, pracował jako trener lekkoatletyki na poziomie uniwersyteckim. Będąć częścią personelu medycznego miał za zadanie optymalizację ogólnego dobrego samopoczucia sportowców, w tym zapobieganie urazom, ich ewentualną ocenę, leczenie i rehabilitację. Dominic uzyskał licencjat w szkoleniu lekkoatletycznym na Boston University, a następnie tytuł magistra nauk administracyjnych w Boston College.


Lek. med. Joann Lohr

Dyrektor w Good Samaritan Hospital John J. Cranley Vascular Laboratory

Dr Joann Lohr jest dyrektorem Good Samaritan Hospital John J. Cranley Vascular Laboratory i członkinią Active Staff od 1992 roku. Jest także dyrektorem programowym dla rezydencji chirurgii naczyniowej w Good Samaritan Hospital. Otrzymała dyplom lekarza medycyny na University of Wisconsin-Madison w 1983 roku. Następnie służyła odpowiednio w Internal Medicine Residencies na University of Colorado i Marshfield Clinic. Ukończyła rezydencję chirurgii ogólnej w St. Joseph Mercy Hospital w Pontiac, Michigan od 1985 do 1990 roku. Pełniła funkcję rezydenta chirurga naczyniowego w Good Samaritan Hospital od 1990 do 1992 roku i została nagrodzona Kachelmacher Memorial Fellow Award w Kachelmacher Memorial Clinic w Logan, Ohio w 1990 i 1991. Pełniła rolę współdyrektora tej kliniki od lipca 1992 do 1997 roku. Jest posiadaczką dyplomu Amerykańskiej Rady Chirurgii od 1991 roku i otrzymała dodatkowe kwalifikacje z ogólnej chirurgii naczyniowej i chirurgii intensywnej terapii. Jest pracownikiem w American College of Surgeons. Służyła jako recenzent kilku redakcyjnych czasopism oraz opublikowała i przedstawiła liczne badania naukowe.

 • Joann Lohr

  Dr Lohr jest autorem kilku rozdziałów książek o nieinwazyjnym obrazowaniu naczyń krwionośnych i naczyń do wykorzystania laboratoryjnego. Dr Lohr jest zarejestrowanym technologiem naczyniowym i pomógła ustanowić i utrzymać Intersocietal Commission for the Accreditation of Vascular Laboratories (ICAVL) akredytację dla laboratorium naczyniowego w Good Samaritan Hospital pracując zarówno jako dyrektor medyczny i techniczny.

  Dr Lohr posiada wiele biur w różnych społeczeństwach narodowych i była członkiem komitetów wykonawczych dla Society for Vascular Surgery (SVS), American Venous Forum (AVF), żylnych forum (AVF) i Society for Clinical Vascular Surgery (SCVS). Dr Lohr niedawno opracowała program nauczania o żyłach dla dyrektorów programowych chirurgii naczyniowej. Jest byłym prezesem AVF i SCV. Dr Lohr jest w radzie edukacji SVS i przewodniczącą komisji do opracowania nowych programów rezydencyjnych. Jest wybitnym członkiem w Towarzystwie Chirurgii Naczyniowej. Jest współprzewodniczącym rady edukacji dla AVF. Praktykowała chirurgię naczyniową w Cincinnati od 1992 roku. Dr Lohr jest członkiem medycznej komisji wykonawczej w Good Samaritan Hospital, gdzie pracuje również jako sekretarz/skarbnik.

Obserwuj markę FUTURO™ na:
FUTURO jest znakiem towarowym firmy 3M.
Zmień lokalizację
Polska - polski