Znajdź odpowiedni poziom wsparcia

Nasz przewodnik po poziomach wsparcia pomoże Ci wybrać odpowiedni produkt dla właściwego urazu w odpowiednim momencie - gdy go potrzebujesz najbardziej.


Poziomy wsparcia - ortezy i stabilizatory

 • Stabilizator z łagodnym wsparciem
  Stabilizator z łagodnym uciskiem

  Zapewnia lekki ucisk, stabilizację i terapeutyczną izolację cieplną, aby pomóc złagodzić objawy związane z niewielkimi skręceniami, naprężeniami i zapaleniami mięśni i stawów. Wygodne do noszenia przez cały dzień.

 • Stabilizator z umiarkowanym wsparciem
  Stabilizator z umiarkowanym uciskiem

  Zapewnia regulowane poziomy ucisku, stabilizację i terapeutyczną izolację cieplną, aby pomóc złagodzić objawy związane ze skręceniami, naprężeniami, zapaleniami mięśni i stawów. Wygodne do noszenia przez cały dzień lub przy specyficznych aktywnościach.

 • Stabilizator z umiarkowaną stabilizacją
  Stabilizator z umiarkowanym uciskiem i stabilizacją

  Zapewnia dopasowane i anatomiczne poprawne wsparcie i stabilizacje, aby pomóc złagodzić objawy związane ze skręceniami, naprężeniami, zapaleniami mięśni i stawów, powtarzającymi się urazami związanymi z naprężeniami, pomagając zapobiec ponownym urazom. Elastyczne stabilizatory mogą być zdejmowane i konfigurowane dla większej wygody.

 • Stabilizator ze sztywnym wsparciem
  Stabilizator z uciskiem i wysokim poziomem stabilizacji

  Zapewnia twarde wsparcie przy użyciu kombinacji zaawansowanych materiałów, aby przeciwdziałać ponownym urazom i pomóc złagodzić objawy związane ze skręceniami, naprężeniami, zapaleniami mięśni i stawów, powtarzającymi się urazami związanymi z naprężeniami.

 • Stabilizator ze sztywną stabilizacją
  Stabilizator z wysokim poziomem stabilizacji

  Zapewnia najwyższy poziom wsparcia i stabilizacji, przy wykorzystaniu elastycznych, z zawiasami, z tworzyw sztucznych/aluminium stabilizatorów, aby zmniejszyć ryzyko ponownego urazu i pomóc złagodzić objawy związane z ostrymi uszkodzeniami ciała.