1. Poland
 2. Marka FUTURO™
 3. Porady i wskazówki
 4. Wsparcie w doborze opasek i stabilizatorów przez fizjoterapeutów
 • Wsparcie w doborze opasek i stabilizatorów przez fizjoterapeutów

  3M Futuro

  • Od ponad 100 lat nad udoskonalaniem produktów FUTURO™ pracuje zespół ekspertów medycznych firmy 3M, złożony z inżynierów i lekarzy. Z myślą o profesjonalistach został przygotowany program FIZJOEXPERT FUTURO.

   Jest to program dla osób którzy pracują jako masażyści, fizjoterapeuci, rehabilitanci czy trenerzy personalni, by ułatwić im pracę z pacjentami w obszarze doboru opasek i stabilizatorów.

   Spełnia on również oczekiwania pacjentów, którzy potrzebują i poszukują produktów ortopedycznych najwyższej jakości. Bo dzięki odpowiedniej opasce czy stabilizatorowi każdy ma szansę uporać się z kontuzją czy zapobiec jej powstawaniu, lub radzić sobie na co dzień z przewlekłymi schorzeniami układu kostno-stawowego.

   Zapraszamy do Innowacyjnego Programu Edukacyjnego Fizjoexpert Futuro, dzięki któremu można korzystać z najnowszej wiedzy z zakresu fizjoterapii opartej na holistycznym podejściu do pacjenta!

   CO ZYSKUJESZ?

   • bezpłatny dostęp do najnowszej, zebranej przez ekspertów wiedzy, jak uporać się z kontuzją lub zapobiec jej powstawaniu oraz radzić sobie na co dzień z przewlekłymi schorzeniami układu kostno-stawowego u Twoich pacjentów.
   • wsparcie w doborze pacjentom odpowiednich opasek i stabilizatorów, aby móc przyspieszyć procesy gojenia.
   • możesz rozwijać się zawodowo poprzez bezpłatny udział w szkoleniach i czerpać satysfakcję z coraz lepszych efektów pracy z pacjentami.
   • zdobywasz punkty za swoją aktywność i wymieniasz je na dowolne nagrody.

   DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH I ZAREJESTRUJ SIĘ NA STRONIE FIZJOEXPERT

   FIZJOEXPERT