• Wsparcie w doborze opasek i stabilizatorów przez fizjoterapeutów

  Wsparcie w doborze opasek i stabilizatorów przez fizjoterapeutów  

  Od ponad 100 lat nad udoskonalaniem produktów FUTURO™ pracuje zespół ekspertów medycznych firmy 3M, złożony z inżynierów i lekarzy. Z myślą o profesjonalistach został przygotowany program FIZJOEXPERT FUTURO.

  Jest to program dla osób którzy pracują jako masażyści, fizjoterapeuci, rehabilitanci czy trenerzy personalni, by ułatwić im pracę z pacjentami w obszarze doboru opasek i stabilizatorów.

  Spełnia on również oczekiwania pacjentów, którzy potrzebują i poszukują produktów ortopedycznych najwyższej jakości. Bo dzięki odpowiedniej opasce czy stabilizatorowi każdy ma szansę uporać się z kontuzją czy zapobiec jej powstawaniu, lub radzić sobie na co dzień z przewlekłymi schorzeniami układu kostno-stawowego.

  Zapraszamy do Innowacyjnego Programu Edukacyjnego Fizjoexpert Futuro, dzięki któremu można korzystać z najnowszej wiedzy z zakresu fizjoterapii opartej na holistycznym podejściu do pacjenta!

  CO ZYSKUJESZ?

  • bezpłatny dostęp do najnowszej, zebranej przez ekspertów wiedzy, jak uporać się z kontuzją lub zapobiec jej powstawaniu oraz radzić sobie na co dzień z przewlekłymi schorzeniami układu kostno-stawowego u Twoich pacjentów.

  • wsparcie w doborze pacjentom odpowiednich opasek i stabilizatorów, aby móc przyspieszyć procesy gojenia

  • możesz rozwijać się zawodowo poprzez bezpłatny udział w szkoleniach i czerpać satysfakcję z coraz lepszych efektów pracy z pacjentami

  •zdobywasz punkty za swoją aktywność i wymieniasz je na dowolne nagrody. 

  DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH I ZAREJESTRUJ SIĘ